uvodni foto

Psí salon Niki - nabídka služeb

Majitelé psích miláčků, o vašeho pejska se postaráme s maximální péči. S pejsky zacházíme vždy klidně a s trpělivostí. V salonu nebude nikdo vašeho pejska uspávat ani mu nebudou podány žádné zklidňující přípravky.

Před návštěvou salonu Niki

Je potřeba si uvědomit, že návštěva psího salonu může být pro některé pejsky nepříjemná a stresující. Proto je důležité přijít s pejskem na lačno, mohl by zvracet! Také je důležité pejska pořádně vyvenčit. Přece jen jde o návštěvu na delší dobu a pejsek by nemusel vydržet!

Do psího salonu musí být pejsek řádně očkovaný a zdravý! Pokud je pejsek nemocný, alergický nebo má nějaké zdravotní problémy je potřeba na to předem upozornit.
Před návštěvou salonu vás prosím o telefonickou objednávku na tel: 732 876 872. Pokud to půjde, budu se snažit vás vzít v co nejkratším termínu, i přesto bych vás ráda požádala o zavolání 3-7 dnů předem.

Co vše nabízíme pro vaše pejsky

Snažíme se vám nabídnout komplexní služby psího salonu. Od stříhání psů až po prodej kosmetiky a oblečků. V případě odhalení kožní nemoci u vašeho pejska, vám můžeme také zajistit schůzku s veterinárním dermatologem, který ho prohlédne a doporučí léčbu. Zde si můžete prohlédnout ceník našich služeb.

Stříhání psů všech plemen

Provádíme nejen stříhání psů různých plemen, ale také dokážeme poskytnout informace o doporučené péči o srst a střihu srsti vašeho čtyřnohého miláčka v čase mezi návštěvy psího salonu. Úpravu srsti provádíme profesionálními strojky, které hladce bez tahání ostříhají vašeho psa.

Koupání, sušení a vyčesávání

Každého psa před stříháním vykoupeme a osušíme. Je to nejen z důvodu ochrany našich nástrojů proti možnému vniknutí písku nebo prachu z chlupů, ale také aby se srst snáze upravovala. Majitelům můžeme doporučit vhodnou kosmetiku pro jejich pejsky.

Koupání a vyčesávání bez střihu

Nabízíme také pouze samotné koupání psů, u kterého neprovádíme stříhání. Vašeho psa po koupeli osušíme a kvalitně vyčešeme.

Trimování

Je způsob úpravy srsti, kdy podporujeme celkovou obnovu srsti a její zdravý vývoj. Trimování je určeno především pro drsnosrstá plemena. Ta nemají běžný cyklus línání v průběhu roku. Jejich srst dorůstá a odumírá průběžně po celý rok. Celková struktura chlupu obtížně dovoluje samovolné vypadávání a trimování tento nedostatek vyrovnává. Pes se před trimováním nesmí minimálně 3 týdny koupat!

Stříhání drápků

O drápky vašich čtyřnohých mazlíčků se postaráme s maximální opatrností. Pravidelnou péči o drápky vašeho psa, předejdete problémům, které mohou vzniknout zanedbanou péči.

Depilace ušních chloupků

Depilace ušních chloupků je vhodná prevence proti problémům zvukovodů u plemen psů s delší či kudrnatou srstí. Přenechejte nám péči o ouška vašeho pejska.

Čištění análních žlázek

Tuto službu provádíme hlavně u těch plemen psů, kteří potřebují čištění análních žlázek.

Prodej kosmetiky, oblečků a doplňků pro psy

Máme pro vás připraven sortiment doplňků pro psy, se kterými máme sami dobré zkušenosti.

Ceny za služby pro vaše pejsky si můžete prohlédnout v ceníku zde.

Sledujte náš facebook

Potřebuje váš pejsek péči?

Objednejte se!

732 876 872

pes